خدمات مدیریت انرژی

خدمات مدیریت انرژی

شرکت بهساز انرژی آترین

home_energy_feature_1

طراحی نرم افزارهای مدیریت انرژی

شرکت دانش بنیان بهساز انرژی آترین با هدف تولید و توسعه نرم افزار های مدیریت انرژی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان شروع به فعالیت کرد و هم اکنون در حال توسعه سامانه هوشمند مدیریت انرژی "سهما " است. این شرکت با داشتن کادر مجرب و پر تجربه در زمینه مدیریت انرژی آمادگی تولید نرم افزار های تخصصی و سفارشی را طبق نیاز مشتری دارد.

home_energy_feature_2

ممیزی انرژی

با توجه به کارکرد نرم افزار مدیریت انرژی سهما ؛ شرکت آترین آمادگی عقد قرارداد جهت ممیزی اولیه و استخراج آمار مصرف و هزینه انرژی سازمانها و ادارات دولتی را دارد. این شرکت همچنین آمادگی دارد تا با شرکتهای همکار در زمینه مدیریت انرژی جهت بهره برداری از نرم افزار مدیریت انرژی سهما همکارب کند. برای اطلاعات بیشتر از شرایط همکاری با ما تماس بگیرید.

home_energy_feature_3

تعیین رده مصرف انرژی ساختمان(برچسب انرژی)

سامانه هوشمند مدیریت انرژی سهما توانایی محاسبه و تعیین رده مصرف انرژی ساختمانهای اداری و مسکونی را دارد . برای اطلاعات بیشتر در مورد قابلیتهای سامانه هوشمند مدیریت انرژی سهما اینجا را ببینید.

طراحی روشنایی

با دیدگاه صرفه جویی انرژی

با توجه به سهم بالای روشنایی در مصرف انرژی در بخش خانگی، اداری و تجاری همچنین اهمیت آن بر سلامت روحی و روانی کارکنان همچنین زیبایی بصری، طراحی روشنایی و انتخاب چراغ و لامپ مناسب برای محل های کار و زندگی اجتناب ناپذیر است.استاندارد های مختلف روشنایی از جمله DIN EN 12464 از جمله معتبر ترین استاندارد ها در زمینه طراحی روشنایی برای محل های کار است که امروزه مورد استفاده مهندسین روشنایی و طراحان نور قرار میگیرد.همچنین نرم افزار های تخصصی طراحی روشنایی امروزه ابزار مناسبی برای طراحی با حداقل هزینه و مصرف انرژی و بیشترین راندمان روشنایی است.

طراحی و تعمیر و نگهداری تاسیسات

با دیدگاه صرفه جویی انرژی

طراحی نامناسب تاسیسات سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع، علاوه بر تحمیل هزینه های سرمایه گزاری بالا، در طول زمان بهره برداری نیز هزینه انرژی و تعمیر و نگهداری بالایی بر سازمانها تحمیل می کند. طراحی مناسب باید با توجه به اقلیم و نوع کاربری ساختمان همچنین مقدار بهینه مصرف انرژی صورت پذیرد. بخش فنی شرکت با استفاده از افراد با تجربه و شرکت های همکار در مجموعه شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان همچنین آزمایشگاه مجهز، آمادگی عقد قرارداد های تعمیر و نگهداری تاسیسات سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع، روشنایی و آسانسور را دارد.

محاسبات مبحث نوزدهم مقررات ملی ساختمان

مطابق با ماده 33 قانون نظام مهندسی کشور، مسئولیت نظارت عالیه بر اجرای ضوابط و مقررات ملی ساختمان در طراحی و اجرای تمامی ساختمان‌ها بر عهده وزارت مسکن و شهر‌سازی است. وزارت مسکن بر مبنای این ماده اقدام به انتشار مقررات ملی ساختمان در 20 مبحث کرده است که مبحث 19 آن مربوط به صرفه‌جویی در مصرف انرژی در ساختمان است. مبحث 19 مقررات ملی ساختمان در سال 1370 به تصویب هیات وزیران رسید و اجرای آن در ساختمان‌های کشور الزامی شد. این مبحث چندین بار باز‌نگری شده که آخرین آن در سال 1381 بوده و پس از باز‌نگری به تمامی ارگان‌های کشوری ابلاغ شده است.