درباره ما

نرم افزار مدیریت انرژی سهما

سامانه هوشمند مدیریت انرژی

بدون شک امروزه یکی از بزرگترین چالش سازمان ها در مدیریت انرژی عدم وجود آمار هزینه و مصرف انرژی است.مهمترین رکن مدیریت انرژی بررسی وضعیت کنونی است یعنی برای مدیریت انرژی ابتدا باید بدانیم چقدر مصرف می کنیم اما با توجه به تعداد بالای انشعابات انرژی و تعداد قبوض دریافتی در سازمانها عملا محاسبه میزان مصرف و هزینه انرژی و جزئیات آن امکان پذیر نمی باشد، بعنوان مثال شما به عنوان مدیر انرژی سازمان:

به اطلاعات مربوط به هزینه های انرژی و آب در سازمان اشراف دارید؟
هزینه های انرژی و آب درفصول مختلف سال را با هم مقایسه می کنید؟
مصرف و هزینه انرژی را با سازمان های مشابه مقایسه می کنید؟
صورت حساب های انرژی قبل از پرداخت کنترل مالی و فنی می شوند؟
از تعداد انشعاب های آب، برق، گاز و …. در سازمان خود مطلعید؟
چه تعداد مشکل فنی و غیر فنی در ارتباط با انشعاب هاو مصرف کننده¬ های انرژی دارید؟
ساختار مدیریتی مناسبی برای تعمیر و نگهداری دارید؟
به نحوه استقرار استاندارهای مدیریت انرژی در سازمان علاقه مند هستید؟
از میزان مصرف سوخت خوردروهای سازمان مطلع هستید؟
و …

تجربیات کشورهای توسعه یافته

الگو گرفتن از تجربیات سازمانهای مشابه در کشورهای توسعه یافته می تواند ما را در رسیدن به راهکار مناسب یاری کند. کشورهایی همچون ژاپن و آمریکا بیش از سی سال است که در این زمینه پژوهش های کاردبردی داشته اند و امروزه از نرم افزار های مدیریت انرژی بهره می برند. تیم کارشناسان شرکت دانش بنیان بهساز انرژی آترین مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان پس از دوسال تحلیل و بررسی موفق به تولید اولین و تنها سامانه هوشمند مدیریت انرژی(سهما) در ایران شده است.

درباره ما

شرکت دانش بنیان بهساز انرژی آترین

یکی از مجموعه های مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان است که با بهره مندی از تیم متخصصین، آماده انجام پروژه های مطالعاتی و اجرایی در ارتباط با مدیریت و بهینه سازی انرژی می باشد. شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان سازمانی دولتی و زیر مجموعه وزارت علوم، مسئولیت هماهنگی و همسو نمودن توانایی‌های علمی و فنی مراکز تحقیقاتی، دانشگاهی، اجرایی و صنعتی را برعهده گرفته و به منظور حمایت از کارآفرینان تحصیلکرده با ارایه امکانات و تسهیلات عمومی، زمینه توسعه شرکت‌های دانش بنیان را فراهم می‌کند.

چشم انداز و ماموریت

شرکت دانش بنیان بهساز انرژی آترین

شرکت بهساز انرژی آترین در تلاش است با ارائه نرم افزارهای تخصصی مدیریت انرژی به برترین شرکت کشور در این زمینه تبدیل شده و از این طریق به عنوان یکی از برترین های کشور در زمینه ارائه خدمات مدیریت انرژی فعالیت خود را ادامه دهد. این شرکت از طریق بهینه سازی مصرف و کاهش هزینه های انرژی نقش خود را در افزایش بهره وری و تولید ناخالص داخلی و به تبع آن کاهش تورم و بیکاری ایفا خواهدکرد.

انرژی

در آیینه اخبار